TEKSTESHQIP

Gjergj Suljoti & Avni Mula
Serenata Korçare, Mandolinë E Kitarë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Serenata Korçare, Mandolinë E Kitarë" kënduar nga Gjergj Suljoti & Avni Mula.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.