TEKSTESHQIP

Gjergj Suljoti & Grupi Lira
Mos U Helmo Se Do T'iki (Çelu Çelu)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos U Helmo Se Do T'iki (Çelu Çelu)" kënduar nga Gjergj Suljoti & Grupi Lira.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.