Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gjyste Vulaj - Djelli Dhe Hana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  22

ste flas dot or djalo mos ver shpresa kot (yeah)

me ke be per veti djal por sa i kam kuptu
... i kam harru i kam mallku,gjith fjalet keq
me kan mashtru hey pse na kan denu un e ti mos
me kalu na kan ngatrru fatin ton
o djal shum keq na e kan shkru

du me fol or djalo po spo me len nana
hajde fol me shenja si dielli dhe hana
du me fol o djalo du me qen e jotja
po na kan largu porsi ylli e toka

ste flas dot o djalo mos ver shpresa kot
as dielli as hana sjan takue dot hej

per ne te dy fati keshtu qenka shkru hej
te mos jemi pran por te dashurum

ste flas dot or djalo mos ver shpresa kot
as dielli as hana sjan takue dot hej
per ne tedy fati keshtu qenka shkru hej te mos
jemi pran por te dashurum

me ke be per veti djal por sa i kam kuptu
i kam harru i kam mallku,gjith fjalet keq
me kan mashtru hey pse na kan denu un e ti mos
me kalu na kan ngatrru fatin ton
o djal shum keq na e kan shkru

du me fol or djalo po spo me len nana
hajde fol me shenja si dielli dhe hana
du me fol o djalo du me qen e jotja
po na kan largu porsi ylli e toka

ste flas dot or djalo mos ver shpresa kot
as dielli as hana sjan takue dot hej
per ne tedy fati keshtu qenka shkru hej te mos
jemi pran por te dashurum

ste flas dot or djalo mos ver shpresa kot
as dielli as hana sjan takue dot hej
per ne tedy fati keshtu qenka shkru hej te mos
jemi pran por te dashurum

aman mos ma le zemren pa ma ni eja merre shpirtin
e kam veq per ty jeta jo nuk shkon
me dhimbje e me lot ka per t'qen mekat hej na me shkue kot

du met fol o djalo (2x)

ste flas dot or djalo mos ver shpresa kot
as dielli as hana sjan takue dot hej
per ne tedy fati keshtu qenka shkru hej te mos
jemi pran por te dashurum

ste flas dot or djalo mos ver shpresa kot
as dielli as hana sjan takue dot hej
per ne tedy fati keshtu qenka shkru hej te mos
jemi pran por te dashurum


Ky tekst u dërgua nga Arton FanajGjyste Vulaj
Publikimi: 01/12/2011
Muzika: Genti Lako
Teksti: Gjyste Vulaj
Orkestrimi: Genti Lako


Gjyste Vulaj - Djelli Dhe Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djelli Dhe Hana".
3. Video është e këngës "Djelli Dhe Hana", por nuk këndohet nga Gjyste Vulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gjyste Vulaj:


Komente 0