A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Gold Ag I Dhuron Kuranin Berat Buzhalës, E Fton Të Bëhet Musliman


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  3
[19-02-2016]
Reperi i njohur Gold Ag ka qenë i ftuar në emisionin "Kosovë Show", përballë moderatorit Shpëtim Desku. I ftuar në këtë emision ka qenë edhe kryeredaktori i Gazetës Express, Berat Buzhala.

Pyetje nga më të ndryshmet madje edhe provokuese i kanë shoqëruar të dy mysafirët gjatë intervistës.

E një gjë e cila mbetet për tu mbajtur mend është se si Gold Ag i dhuron Berat Buzhalës Librin e Shenjtë, Kuranin duke e ftuar madje që të bëhetë pjesë e fesë myslimane.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019