Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Hajde Sonte

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Sonte".
3. Video është e këngës "Hajde Sonte", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Hajde Sonte  (Feat. Toni G & Dj Busulla)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Bussulla

Featuring

Toni G

09/07/2010

2010-07-09T10:59:07+00:00repp.1

* Qka osht soT ?
* Sot e dille.
* Qka me bo aide lujna kile.
* Ti mos um ban .
* As une ty s'Tboi hile.
* Lujna perfuni n'kerveT.
* Edhe shtyum kush ma shum po bertet.
* Veq zemer mos i jep siklet.
* Se sonte po du met pa tu chillit.
* Jepi jepi sa ma shum dridhe at kaqik.
* Veq mos ja nis me bertit se mi qon kojshit.
* Menoin qe je e pit.
* E se din qe t'kom bo fit.
* Zemer haide tash luje qyqekun.
* Se sonte po du une ty me ta hek jelekun.
* At jelek pa bardh e zi.
* Hajde sonte na shkojna ...Zemer Joouuu..
* Pam pam pam kerset kauqi.
* Une zemer at senin ta kuqi.
* Se jom psikopat per seks shum i qart.
* Hajde zemer shkojna dikah.

reff. (X2)
.Hajde sonte na smokiratum
.Faktapitum e chilliratum
.Hajde qika na sonte me pi
.Se sonte po du une ty met hyp permi !

rep.2
* Hajde kney zemer na e kallum kret.
* Ti e din se me kon duhesh me neit.
* Zemer gold ag edhe toni-g osht busulla qetu te shpija.
* Zemer me cd t'mia luj sat dush.
* Zemer kerkush sta prish mos tna nin per kush.
* Zemer ty kerkush s'guzon me ta prish.
* Zemer ti e din se une ngrehi hashash.
* Zemer bona fit.
* Zemer bona tok.
* Une s'muj ty n'goj met rrok.
* Zemer po du veq met pi po du veq met prek po du veq met aaaaaa? se mu ka tek.
* Ks ks s'boi me leter se jom ujk i vjeter.
* Zemer si un ti kurr s'gjen tjeter.
* Boi fryystyle se di.
* Jom MC preshevali.
* Zemerrr kalllee

reff. (X2)
.Hajde sonte na smokiratum
.Faktapitum e chilliratum
.Hajde qika na sonte me pi
.Se sonte po du une ty met hyp permi !


repp.3

* Pse bre loqk po nervozohesh pa arsye.
* Pse pe lidh vetin nyje nese um she tut tradhtuh.shtyjjeee
* Besom qe kurgjo s'kena bo.
* Veq cullak jena desh.
* Kena lu do mina edhe kena kesh.
* Pahiri deren me qels me mshel kom harruu.
* Kom sharru po ski newoi mu nervozuh.
* Edhe une si mu qart mazi se ti .
* Po qa kom faj se qajo qatje mu po ma han.
* Po vjen te veshi jem mu pom blun.
* Skom me lon bir pa ja mshel bile edhe n'hun.
* Veq per me nda un e ti ajo na te 3.
* Martohesh zemer ishum knaq na tu u dussHh.
* Zemer ktu i pit se ktu osht gold ag e toni-g dj busulla.
* Edhe kret mahalla.
* Zemer mos u nervozoh se une ty t'kalla.


reff. (X2)
.Hajde sonte na smokiratum
.Faktapitum e chilliratum
.Hajde qika na sonte me pi
.Se sonte po du une ty met hyp permi !


Ky tekst u dërgua nga  gresa
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet