Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Inxhja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inxhja".
3. Video është e këngës "Inxhja", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Inxhja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente

Asnjë Koment

07/11/2011

2011-11-06T23:43:26+00:00Hey dashni ni kang po ta knoj
Do pun qa I din veq po ti perkujtoj
Ma ki mar doren kur ta kom dhon gishtin
Mos u bo fmi tash mos e nxirr bishtin
Un pe pranoj pjesen e fajit
E ti spo ma fal si polic I Ferizajit
Ky skoka per ty tka thon edhe nana
Kshyrja kejt trupin e paska cerrtana
Pse pe ngon secili qa thot
Ai o kengtar bijo t'tradhton me plot
Çiftin e tina ski qka e kshyr
Kshyre niher veten je 10 fish ma e mir
Garant shum I eger asaj ju kom dok
Leje se kta nanes punojn me drog
Mos ti pin sorra ment e hapi syt mir
Thuj lem rahat hera fundit qe mthirr.

Malli mka mar syt me ti pa
Ti spo m'beson qe po tdu hala
Zemer kerkon ski qa e ngon
Thirrem se hala qat numer e kom.

Skoka per ty qika jeme spo tvyn
Ky mu kon I hajrit fakulltetin e kryn
Syt nuk I ka qe e don grun
Bile njona um thojke u kon I martum
Me çiftin e tina ma mir mos u flliq
Se tmer neper kom e jet kerkun hiq
T'mira te ky nuk po shoh kurgjo
Nese fol me to vete I kujna o
Ki hala vakt mu gut ski nevoj
Se tmer e tlen me gishta ngoj
Cfar none bre nonen sun I bje nfije
Garant vet u martu pa kokerr dashnie
Kalendari ju ka ndal e knej sun pe shtyn
Tomli ju ka derdh e tash kosit I fryn
Boll u munova kto fjal mos mi thon
Veq lumja ti zemer kon e ki non.

malli mka marr syt me ti pa
ti s'po beson qe po t'du hala
zemer kerkon ski qa e ngon
thirrem se hala qat numer e kom


Ky tekst u dërgua nga Dionis Thaqi Ages   Zibit   fitore   EnnisaaAG
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet