A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Gold AG - Cili


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  103

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2012

2012-04-02T18:10:49

Këngë e albumit:

"Bonu Vetvetja"


Ref: 2x
............................................................
Kush osht ma i forti hej cili po ja ter
Cili ja palon me 2 albume per ni ver
Z'di cili cili po bon kili mili
Aga o knej hej cu dili dili
............................................................

............................................................
Edhe ni sezon ma e ron se ato tjerat
Qe po vjen ilaçi qe ti zhduk pederat
Ai i pari Preshevari qe po jeton n'Ulpian
Qe e qet per toke cdo sen qe nuk e ban
Ai qe e dojn pej fmive deri n'pleq
Per ato qe inat-g thojn po i keq
Boll i mir jom veq inati po t'vjen
Se kum dal per me kall jo per mu zgedh maneken
Ja e kalli krejt e dhezi ja sja qi nanen hiq
Hajde bon qka po don e gojen mos e flliq
Pa m'bo diçka kur kerkon se kom shajt
E ti hajde provoje kush ma t'fort i paska dajt
Rri qaty palohu e bonu djal i mir
Se se boj repin per juve po e boj per dashamir
Fjalt i keni rrena kshtu qe leni ata shtosa
Kur t'vjen k'tu Aga nuk nihen do BOSSAAAA
............................................................

Ref: 2x
............................................................
Kush osht ma i forti hej cili po ja ter
Cili ja palon me 2 albume per ni ver
Z'di cili cili po bon kili mili
Aga o knej hej cu dili dili
............................................................

............................................................
Shko boni sehire se sum ka rrok e ngremja
Merrne vesh te ton se kjo qim nane o e jemja
So repi per pidha se krejt jeta nuk o pare
S'keni karakter ju qata nuk keni mare
E mani kryt te posht kur um keni n'toplista
Une qka e thom ne kang njejt e foli n'intervista
Inat-g let desin let plasin let kallen
Nese ju mer malli per mu krejt ma dini mahallen
Un se thom qka se kom se foli po e boj
Jam qaj Arijani moqem krejt pa frym ju lo
E me veti e kom 1 Preshev me rrethin
Bujanoc e Tërrnoc qka trrok n'Lugin
Ktu o Shkupi Tirana Ulqini Prishtina
Kallet kejt veni e dridhet kejt bina
Se veq 1 mbret n'kto troje u shpall
Qe frontin e man edhe kur nuk osht gjall
............................................................

Ref: 4x
............................................................
Kush osht ma i forti hej cili po ja ter
Cili ja palon me 2 albume per ni ver
Z'di cili cili po bon kili mili
Aga o knej hej cu dili dili
............................................................


Ky tekst u dërgua nga Omer.a   Fitimages   Gazmend   fitore   dergim   agoni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019