Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Potpuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  23

ej moj shqipni ej mo j qendrimi i shqiptarit ouu sot edhe neser gjithmon shqiptar do t jem kah ulqini oo se don dot mos ma prek nje cop vend o grek seee jam shqiptar oo kosov moj malsi e madhe je si shqipnia n deg te molles kam ni nan e ni bab qe me riten si shqiptar vëlla më ruaj këtë flamur se nuk e lshoi kur. do ta mbaj ne dor dersi sa të vdes moj shqipri moj malsi ti je si kur ne mitrovic gjaki derdhur per liri kam ni emër shqiptari nuk e lshoi at flamur te vari kam ni gjak bollt per ti liri kur dot vdes do ta koj ti moj cameri ni pushk ekam ndor se nuk dija njeher që eshte liri por tani e di moj malsi moj deg e molles ku na lan ata pelqt e votres kam ni emer shqiptari dua nj udh kah gostivari.Nuk kemi video për këtë këngë.


Gold AG
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/05/2012


Gold AG - Potpuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri".
3. Video është e këngës "Potpuri", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gold AG:


Komente 0