Live Video

Gold AG - Eyo (Eja Dhe Sonte Ne Endrren Time)  (Feat. Zana Kuqi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/05/2013

2013-05-14T16:32:08zana:

Te pash ne enderr perseri
ti dukesh bukur si q'do her
sa doja t'rrija veq me ty
me z'gjo nga gjumi dhe me merr
eja dhe sonte ne endrren time
dua te shoh prap te percjell q'do hap
eja dhe sonte ne endrren time
te te shoh me sy te jem veq me ty

ref_

enderr po te shoh po nuk po te njoh
le te zgjat kjo nat dua ta enderroj

enderr po te shoh po nuk po te njoh
sonte ket dhurat me asgje se ndrroj

EYO uooo EYO
le te zgjat kjo nate dua ta enderroj
EYO uooo EYO
sonte ket dhurat me asgje se ndrroj

EYO uooo EYO
EYO uooo EYO (2X)

Gold AG :

Mire se vjen ne anderr teme
hajde ma ngat loqka jeme
se n'anderr kur t'shoh
krejt ma ndryshe a
se aty spo ka jo bash hiq per kurgja
ti tripin ma din edhe n'anderr kur m'sheh
na folim me sy edhe pse nuk um njeh
ma i trent se te ton aga o knej
eren ta di saher vi edhe t'gjej
saher qe shihum diqysh si dihem
diqysh si duhem edhe pse s'njihem
bjeri qato andrra qe pi she ti vet
kallxomi te tonat se ti boj realitet
hajde thumi n'sy qat or qe mshef
se kurgja nuk jam kshtu qa jam pernime
tash qu prej gjumi edhe ama nonen
se ma t'mir se une se gjen as krejt boten

ref_

enderr po te shoh po nuk po te njoh
le te zgjat kjo nat dua ta enderroj

enderr po te shoh po nuk po te njoh
sonte ket dhurat me asgje se ndrroj

EYO uooo EYO
le te zgjat kjo nate dua ta enderroj
EYO uooo EYO
sonte ket dhurat me asgje se ndrroj

EYO uooo EYO
EYO uooo EYO (2X)


Ky tekst u dërgua nga armend101
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...