Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gold AG - Goldi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goldi".
3. Video është e këngës "Goldi", por nuk këndohet nga Gold AG.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gold AG - Goldi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

10/12/2018

2018-12-10T16:58:28+00:00e ka lind nona ni djal ma i dallumi i ka dal
sa shum udhen ja kan nxon po kurkeushi se ka nal
a deshte mem nal mos me ec perpara
ti um shtine ndhe po krejt haarrun qe un jomm fara
per rep jem doktorr ma mir mem thon magjister
tish kon muzika parti isha bo kryeminister
djal i pashem e i dashem a e ke pa sa i hatashem
legjend e neserme e ambasador i tashem
repin un e luj e muziken e smuj
flaka le ti del e hajde qiti uj ujj
vete kejt miletin kush o ma i forti
Golldi golldi golldi golldi

tupanat po bijn sikur me lujt shoten
zoni jem moti ka depertu nkejt boten
her e boj ma fort e her e boj ma but
muzika pa mu si alltia pa barut
veq ni reper ndryshe e ka shqiptaria
qato qe edojn rinia e pleqnia
sa her qe po vi kta fitila po shymen
e ndrrova zanatin amo nuk e ndrrova kimen
jom qaj qe bona sherre edhe nuk nodha te kerri

hajde ta vallzojna vallen e rugoves dej te molla e kuqe kufini kosovesREF2


Ky tekst u dërgua nga Edin Mehmeti
Më Shumë Këngë Nga Gold AG:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet