Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gramoz Gërvalla - Hajde Pije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


E pse ma theve zemren
Pse ti u mlendove
Me hupe ket dashni
Thuje qka fitoveee

Thuje u knaqe
Lot kur mi she nfaqe
Prap ta kisha fal
Perty po po pa ndal

Hajde hajde pijee
Ni got raki per mu pije
A edin sa qava
Me ty dashni kur u ndava

Hajde hajde pijeee
Ni got raki memu pije
Me ty kur u ndava
Me lot vallahi un qava

Pjesa dyt
Krejt per ty i jap
Krejt per ty i ndali
Kthema lumturin
Jetim le tmbet faji

Pa ty nuk muj ma
Zdi a je te paa
Edhe zemra mdhem
Per ty jeta jem


Ky tekst u dërgua nga LabiGramoz Gërvalla
Publikimi: 15/03/2023
Teksti: Fadil Topalli
Video Produksioni: A Films
Prod: Gent's


Gramoz Gërvalla - Hajde Pije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Pije".
3. Video është e këngës "Hajde Pije", por nuk këndohet nga Gramoz Gërvalla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gramoz Gërvalla:


Komente 0