Më mbaj mend (për 1 muaj)

Granit Ismajli - S'ma Fale Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nje pike dashni 2x
Ti nuk ma fale
Jo ti s’ma fale

Katile ti, katile ti
Zemren ma more
Me hile ma bone

Po m’vjen inat kur po t’shoh
Ty sonte me tjeter kon
Sa kisha dasht kohen me kthy
Me kon edhe niher me ty

Zemra mer flake, e mo nuk duron
Sa tu luta ty, e ti nuk ndryshon

Nje pike dashni 2x
Ti nuk ma fale
Jo ti s’ma fale

Katile ti, katile ti
Zemren ma more
Me hile ma bone

Ai kurre smundet me t’dashte si une
E di ti shpirtin e ke ngjume
E shkaku qe zemra po m’rreh
Nuk du ty me t’pas larg meje

Zemra mer flake, e mo nuk duron
Sa tu luta ty, e ti nuk ndryshon

Nje pike dashni 2x
Ti nuk ma fale
Jo ti s’ma fale

Katile ti, katile ti
Zemren ma more
Me hile ma bone


Granit Ismajli - S'ma Fale
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ma Fale".
3. Video është e këngës "S'ma Fale", por nuk këndohet nga Granit Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Granit Ismajli:


Komente 0