Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gresa Behluli - Dashuria Kiç Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Hoo hoo hooo hohohoo hooohoo ho ho hoo...

Nuk je më në trend
se krejt ti më ke çmend
je xheloz dhe më nuk po durohesh
ti nuk je me ideal dhe me mua më ngadal
stë lejoj më ty të më afrohësh

Dashuria im kiç është baraz me hiq
nuk po shkon dhe shpirti sdon
dashuria im kiç është baraz me hiq
se kshtu më nuk du
ti sje fer me sjell tmerr mos më frikso
nje tjeter dashuro dhe veq nga un ti shko
jeto ashtu siq doo ooooouuooo...


Ky tekst u dërgua nga LolzGresa Behluli
Publikimi: 01/12/2004
Festivali: VFM 2005
Festivali: Top Fest 2
Festivali: Zhurma Show 2004
Muzika: Avni Qahili & Darko Dimitrov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Gresa Behluli - Dashuria Kiç
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Kiç".
3. Video është e këngës "Dashuria Kiç", por nuk këndohet nga Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gresa Behluli:


Komente 0