TEKSTESHQIP

Gresa Behluli
Hipokrit
Lyrics

hipokrit si valet mbi det kur era i turbullon po rren kjo zemra ime qe ti po e shqetson shum fjal shum premtimi a se pak ralizime sdalin me shqetsojne ndjenjat e as pak nuk te falin si valet mbi det kur era i turbullon po rren kjo zemra ime qe ti po shqetson shum fjal shum premtime e as pak ralizime sdalin me shqetsojn ndjenjat e as pak nuk te falin

refreni
hipokrit je ti
qe lajka ben me marrzi
as gje si thuhet ksaj
o veq hipoktit zi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ti kurr nuk pate bes e pa vrteta ne shesh te doli e goja te mungon zemra yte foli si mu qe me genjeve do genjesh dhe shum te tjera kjo ste hijeshon te ben qe te tmerr era refreni hipokrit je tiqe lajka ben me marrzi as gje si thuhet ksaj
o veq hipoktit zi

DËRGOI: