Më mbaj mend (për 1 muaj)

Grupi Polifonik I Bençes - Linde Djal Për Shqipëri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3

Kënduar me rastin e 70 vjetorit të ditëlindjes së Enver Hoxhës.16/10/1978
marrës - Golik Jaupi dhe Përparime Ziflaj
kthyes - Dervish Guma
hedhës - Agron Selimi


Ky tekst u dërgua nga  sotolestele


Nuk kemi video për këtë këngë.
Grupi Polifonik I Bençes - Linde Djal Për Shqipëri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Linde Djal Për Shqipëri".
3. Video është e këngës "Linde Djal Për Shqipëri", por nuk këndohet nga Grupi Polifonik I Bençes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Grupi Polifonik I Bençes:


Komente 0