Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekuran Krasniqi - Qaj Me Lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Me Lot".
3. Video është e këngës "Qaj Me Lot", por nuk këndohet nga Hekuran Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hekuran Krasniqi - Qaj Me Lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Produksioni:

Genc Prelvukaj

Produksioni:

Hekuran Krasniqi

Këngë e albumit:

"Iron"

Këngë e albumit:

"Albanian Love Songs (Part. 1)"

Komente

Asnjë Koment

04/12/2006

2006-12-04T03:47:39+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qaj Me Lot" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sinan Hoxha - Qaj Me Lot

E qaj me lot
oh me lote ne sy e
e m'ka marr malli
shpirto trri me ty e

E qaj me lot
oh me lote ne sy e
e m'ka marr malli
shpirto trri me ty e

II
e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

III
e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

e qava qava lala
cesh tuj plas e
e mu mush zemra
shpirto me maraz e

Shpat Kasapi - Qaj Me Lot

Vajtojn lotet vajtojn syte
tuj qa mu tha buza zemra
me eshte tha

(2x)smundem te pajtohem me
faktin se keshtu e paskam
fatin me duket se zoti e paska shkrue

Ref.
Sa shume fjal dhe premtime mi the
duke genjyer kot aa
sa shume puthje ledhatime mi dhe
e tani qaj me lot

sa shume fjal dhe premtime mi the
duke genjyer kot aa
sa shume endrra dhe kujtime me
mbeten dhe tani qaj me lot

Kam dyshuar ne cdo gje kam
dyshu se vjen funi kurr se kam besu
(2X) smunem te pajtohem me faktin
se keshtu e paskam fatin me duhet se
zoti e paska shkru
Ref.
...
Qaj me lot qaj me lot qaj me lot (2x)

Ref.
...

Ref.
...
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë