Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekurani - Qysh Me Harru (Feat. Xheza)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Hala me dridhet zemra zanin me ja ni
E kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji (4here)

Dashuri si ne perrall sa shum u deshtem me n fund u ndam
Sa shum veshtir do t jet per mua kujt do ti them un tash te dua
Je ajo qe ma ndryshove jete permes teje un ma mir e njoha veten sa veshtir do t jet per muaaa kujt do ti them un prap te dua

Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji


E di qe zoti sdo te m fali sa shum per te do t me merr malli fati i till ishte per mua deri sa t vdes do ta dua

Ti je ajo qe ma ndryshove jeten permes teje un ma mir e njoha veten
Sa veshtir do t jet per mua
Kujt do ti them un prap te dua

Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnj
Hala me dridhet zemra zanin me ja ni e kam dasht e dua dhe do ta du gjithnji


Ky tekst u dërgua nga PogradeciHekuran Krasniqi
Featuring: Xhezair Elezi (Xheza)
Publikimi: 28/03/2019
Muzika: Hekuran Krasniqi
Orkestrimi: Hekuran Krasniqi
Video Produksioni: BUG Production


Hekurani - Qysh Me Harru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qysh Me Harru".
3. Video është e këngës "Qysh Me Harru", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0