Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekurani - Nuk Mundem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hekurani - Nuk Mundem (Feat. Genc Leka)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Orkestrimi:

Hekuran Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

12/04/2019

2019-04-12T11:00:14+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Mundem" kënduar nga Hekurani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Hekuran Krasniqi
Orkestrimi: Hekuran Krasniqi

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Astrit Dili - Nuk Mundem

Sa leht t'prehet dheu
Kur ty nuk te prek
Sa leht fshihen lotet
Kur ty nuk te djeg
Sa leht pajton zemrat
Kur s'je ne rrjedh
Per hallet e tjerve
Leht dimrin ben vere
Ti n'lojen tende kurre s'do t'me kesh
Lehte ngrack nuk bie nga larg une do t'qesh

Nuk mundem,nuk mundem
T'zhytem
Se kam pak vler
Une munda dhe mundem
T'jetoj me nder
Nuk mundem,nuk mundem
T'zhytem
Se kam pak vler
Une munda dhe mundem
T'jetoj me nder

S'me lage dot shiu kur streh une kam ngreh
Ti dathun fle kurre s'ke per t'me ble
S'ndegjoj me fjale boshe qe leh
Ngushllimit tend si bie dot preh
Ti n'lojen tende kurre s'mpate dhe s'mke
I shtrejt jam per ju dhe lehte sbie preh
Ti n'lojen tende kurre s'do t'me kesh
Lehte ngrack nuk bie nga larg une do t'qesh

Nuk mundem,nuk mundem
T'zhytem
Se kam pak vler
Une munda dhe mundem
T'jetoj me nder
Nuk mundem,nuk mundem
T'zhytem
Se kam pak vler
Une munda dhe mundem
T'jetoj me nder
Nuk mundem,nuk mundem
T'zhytem
Se kam pak vler
Une munda dhe mundem
T'jetoj me nder
Nuk mundem,nuk mundem
T'zhytem
Se kam pak vler
Une munda dhe mundem
T'jetoj me nder

Klodi - Nuk Mundem

e doje ti e doje ete ti e doje
lujte me zemren time pse duhet
me fal e meriton vetmin pse duhet
me ta dal pse me do ti do sod
me do do ti do te lendon ta
pruvosh si un

ref
nuk mundem ta pranoj nuk
mundem ta pranoj nje tjeter
e doje ti nuk mundem ta
pranoj nuk mundem ta pranoj
sod nje tjeter dua un

me hile ti ma bone per
fermansa si aktore
nje tjeter ti e doje
kur te doja un te len
dhe nuk ishte dashnia
per ty pse me do do ti
do sod me dal do ti do
ta lendosh do pruvosh
si un

ref 2x
nuk mundem ta pranoj nuk
mundem ta pranoj nje tjeter
e doje ti nuk mundem ta
pranoj nuk mundem ta
pranoj sod nje tjeter
dua un

Lori - Nuk Mundem

sdi pse e lash veten un
ty te doja shume
dhe ti falja, un ti falja ty mekatet
veten e fundosa un, e lendova shume
se per mua vleje ti dhe jo mekatet

sdi ta them se sa vuaj un
di te them se me mungon pa fund.

nuk mundem te perballem me ty jo
me dike qe doja
me dike qe dua
por qe smund ta kem (x2)

jeta jote sdo ndryshoj
sjemi ne njesoj
ti per mua tjeter ndjeve
nuk e pate

nuk e kishe te veshtir
me the lamtumir
afer meje dashuria nuk te mbante

sdi ta them se sa vuaj un
di te them se me mungon pa fund.

nuk mundem te perballem me ty jo
me dike qe doja
me dike qe dua
por qe smund ta kem (x2)

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë