Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hekuran Prenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hekuran Prenaj është një autor këngësh i njohur. Hekuran Prenaj njihet si një muzicient i kultivuar mirë, i cili punon me disa këngëtar të njohur, ndonëse angazhimi i tij prinar mbetet puna me Rajmondin. Hekurani prej vitesh është dëshmuar në fushën e muzikës dhe tani ai po e shfaq edhe më shumë talentin dhe kreativiten në studion muzikore “Melosi” nga ku dalin këngë hite....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gac Cuni

Luan Tashi

Xhulio Milloshi

Apollo

Kushtrim Hajrullahu

Perparim Ademi

Florian Zyka

Stivart Cela

Fatrin Krajka

Ilir Balla

Tags: Hekuran Prenaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet