A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Hermes - Nata Jone  (Feat. Greta Berati)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

15/02/2019

2019-02-15T19:00:09

Featuring

Greta Berati

Video Production:

Gold Productions


[Hermes:]
kta po xhelozojn xhelozojn xhelozojn
qe ma t'mirat vec me mu po rrin
se na ku do shkojm ku do shkojm ku do shkojm
venin vetem pesh e ngrin (X2)

[Greta:]
fikeni dritat
te kercejn çikat
kjo atmosfer po na gezon
djemt edhe çikat
hic mos u ndalni
se jemi mbledh per qejfin ton

[REF.:]
digje digje digje digje
krejt veni po kallet
sot esht nata jone
le ti harrojm ne krejt hallet
digje digje digje digje
sonte merzin du me shkri
herroje krejt boten
sonte nata esht per ty

[Hermes:]
atmosferen nalt po e mbajm po e mbajm
i gzojm zemrat sonte me rinin
venin sonte terrmet bojm terrmet bojm terrmet bojm
venja flaken e hic mos ta nin(X2)

[Greta:]
fikeni dritat
te kercejn çikat
kjo atmosfer po na gezon
djemt edhe çikat
hic mos u ndalni
se jemi mbledh per qejfin ton

[REF.:]
digje digje digje digje
krejt veni po kallet
sot esht nata jone
le ti harrojm ne krejt hallet
digje digje digje digje
sonte merzin du me shkri
harroje krejt boten
sonte nata esht per ty


Lyrics submited by dark girlKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019