Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Komplexia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Afrohesh ti
Si nje fllad ere
Largohesh ti
Si nje e ndjerë

Dukesh nga larg
Veshur nje pelhurë
Gjete vetminë
Hedhur në rrugë

Ti jeton pa meshire
Mbyllur brenda ne nje dhomë
Dukesh sikur je gjithçka
Veten tende ti mundon...
Hermes
Publikimi: 23/04/2018
Muzika: Hermes
Teksti: Hermes
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Hermes - Komplexia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Komplexia".
3. Video është e këngës "Komplexia", por nuk këndohet nga Hermes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hermes:


Komente 0