Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hermes - Kurbetin Do Ta Harroj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Hermes

Orkestrimi:

Klodian Qafoku

Komente

Asnjë Koment

30/03/2016

2016-03-29T23:01:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kurbetin Do Ta Harroj" kënduar nga Hermes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hermes i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hermes:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet