Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hidaver Osmani - Ty Do Të Marr Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Në zëmer, s'më perëndove,
Për ty, ende ka vend,
Shtrije dorën, a m’harrove?
Do të marr, e kam njëmend.

U ktheva të të marr,
Ty tër’ jetën, prap’ të kam,
Hare e madhe, do t’jehoj’,
Shok e miq, do t’i ftojm’.
Përher’...

Udhtimi yn’, mori fund,
E kuptova n’përqafim,
E tingujt prap’ jehojn’,
An’ e mban’, veç gëzim.

U ktheva të të marr,
Ty tër’ jetën, prap’ të kam,
Hare e madhe, do t’jehoj’,
Shok e miq, do t’i ftojm’.
Përher’...

U ktheva të të marr,
Ty tër’ jetën, prap’ të kam,
Hare e madhe, do t’jehoj’,
Shok e miq, do t’i ftojm’.
Përher’...

“UDHTIMI YN’ MORI FUND,
E KUPTOVA N’PËRQAFIM.”


Ky tekst u dërgua nga  LRamadani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hidaver Osmani - Ty Do Të Marr
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Do Të Marr".
3. Video është e këngës "Ty Do Të Marr", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:


Komente 0