Më mbaj mend (për 1 muaj)

Himena Ymeri - Ne Xhan Te Kam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8

Komente

Asnjë Koment

22/03/2011

2011-03-22T19:00:38+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Xhan Te Kam" kënduar nga Himena Ymeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Himena Ymeri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Himena Ymeri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet