TEKSTESHQIP

Hirushe Xhemali
Fati Im
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fati Im" kënduar nga Hirushe Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponues i muzikës, autor i tekstit dhe arranzhues i muzikës është Naim Qukiqi.