TEKSTESHQIP

Hirushe Xhemali
Haku Jem Ka Me T'zan
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Haku Jem Ka Me T'zan" kënduar nga Hirushe Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor u përcoll i ilustruar tejet mirë me videoklip muzikor, të cilin e punoi A Films. Videoklipi u publikua me datë 11 Maj 2023. Muzika dhe teksti u realizua nga Naim Qukiqi.