TEKSTESHQIP

Hirushe Xhemali
Ani Ani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ani Ani" kënduar nga Hirushe Xhemali.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të melodisë dhe orkestrues të këngës janë Granit Gashi & Dardd, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Granit Gashi.