Më mbaj mend (për 1 muaj)

Iliriana - Mashup 2020 N'diez Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

(Genta Ismajli - Kthehu)

Me ke thirrë, të kam ardhur
Bashkë mengjeset na kanë zbardhur
Je larguar për një fjalë
Me le dhimbje, me le mall

A u bashkuam për tu ndarë
A m'ke puthur për t'më vrarë

Kthehu sërish tek une
Të fal një natë pa gjumë
Se të dua shumë
Kthehu serish tek unë
Mos thuj se ky është fund
Se të dua shumë

A u bashkuam për tu ndarë
A m'ke puthur për t'më vrarë

(Irkenc Hyka ft. Dani - Nje Lamtumire)

Per ty do pi, per ty do qaj
per ty do vdes edhe pse skam faj
se me ty larg,un e di jetoj shume pak
Nje lamtumir, nje perqafim,
asgje me teper s'doja shpirti im
se me ty larg un e di jetoj shume pak

(Genta Ismajli - Pranoje)

Le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon

Le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon

Me shikon nje here ne sy
dhe tregome a jame per ty
nuk ke nevoj qe ta mundosh veten
ma jep nje puthje ti
asgje ne jete s'me ben me te lumtur
se sa kur jemi bashke

Le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelon

Le ta di bota se jame e jotja
ta di se me dashuron
puthjet e nxehta tek ti i gjeta
me afsh i pervelonNuk kemi video për këtë këngë.


Iliriana Sadriu
Publikimi: 17/10/2020
Orkestrimi: Bini Diez


Iliriana - Mashup 2020 N'diez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup 2020 N'diez".
3. Video është e këngës "Mashup 2020 N'diez", por nuk këndohet nga Iliriana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Iliriana Sadriu:


Komente 0