Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lluni & Erno - Du Me Pi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  64

Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Dal nmahall qaty ku rrina bajna llafe koti
disponimi mormorima ja kombinoj moti
depresioni bashkangjitet thot o ka mungon loti
Deshta me nejt vet po f**k it masi erdhe ngo ti

Tu argumentu me veten npersonalitet treten
tu notu nmenime tmia deri sa te gjej tverteten
Si akili themren, ti mu dopsin ma din
Mvyn dikush me ma thy zemrën kom nevoj për inspirim

Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Du me pi Raki nuk du me ni mka ba me ni Melankoli
problem qa kom nuk du me ni
edhe ma nuk e di, veq du me pi haverit
qo edhe nja haverit, hajt edhe nja haverit

Up in dhe kllub jem ktu pi djeshit
bashk me kejt robt bina pluma dhe bresher
Up in dhe Klubb rri urt me msusin
haverat jan soft I go une Marquez Houston

Mu shfaq gjoni keshi mkeshi para ftyres
goten ma cakrroj sallut une vet para pasqyres
Maje distancen veq pijes ja dha shancen
edhe naj femnes qe mdon pa ja financu romancën

Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Du me pi Raki nuk du me ni mka ba me ni Melankoli
problem qa kom nuk du me ni
edhe ma nuk e di, veq du me pi haverit
qo edhe nja haverit, hajt edhe nja haverit

Du me pi, Du me pi,ciroc shtok jack deniels dhe JB
Du me pi, du me pi bema nja, f**k it bemi tri!

Du me pi, qo edhe nja haverit
hajt edhe nja haverit, qo edhe nja haverit

Du me pi, po du me pi haverit
qo edhe nja haverit, shko thirre kamarierin

Du me pi Raki nuk du me ni mka ba me ni Melankoli
problem qa kom nuk du me ni
edhe ma nuk e di, veq du me pi haverit
qo edhe nja haverit, hajt edhe nja haverit


Ky tekst u dërgua nga Bleron BLluni
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/02/2019
Muzika: K-Master
Teksti: Lluni & Mc Kresha


Lluni & Erno - Du Me Pi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Me Pi".
3. Video është e këngës "Du Me Pi", por nuk këndohet nga Lluni & Erno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

1
2
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Lluni:


Komente 0