Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lluni - 90's Baby (Outro) (Feat. Lyrical Son)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani me le te tregoj nje
storje qe vet e kam
perjetuar nga perspektiva
e nje junkie qe shemtuar
ka perfunduar.
Ishte nje dite e nxeht
nje dite e qete ritmin e
rruhes ne kaset po ngisja
me biciklet,
duke bere gjiro ketu ne
lagje me ca shoke edhe pa
ndal i pam nja 2 3 shoke
te blloku po shisnin
gjera ilegale dhe…..u
afrova thash
“jam i interesuar per te marr”
me than se kishin
mallin me te mire nga
cilesia e pare
ca Crystal Meth ne qese e
coptuar dhe ca gram
marihuana ne fund per tu
qetsuar.
Morra rrugen ne shtepi
fika dritat dhe i ulur
nje gjilper ne vena mua
mu kishte ngulur.

Allo llun qka po bon a je mir
jom ka munon me t’thirr
nonstop poo
spo muna me t’marr
po ta la qete porosi
ne baze te asaj qka m’lshoj
masteri mu dje
spo di bre vlla je ka
m’qudit dita e dites
je ka don mem lu krejt
ti a po don me dhez
a po don me bo pare
a me dal jasht
a naj viz me marr n’pasosh tanin
a don me met qetu tu
knu neper qesi vene palidhje
o vllau jem i dashtun
ti aaaa
Kap more bonum naj sen
naj sen ma komercial
Qesi per diskoteka
Lej fore e ondergrond
oo vlla se buk ska prej ska
nihun kur t’vi n studio……


Ky tekst u dërgua nga Hana🌙Lluni
Featuring: Lyrical Son
Publikimi: 08/10/2022
Teksti: Lluni
Produksioni: PINT
Beat/Instrumental: Tony
Mix/Master: J ClassicLluni - 90's Baby (Outro)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "90's Baby (Outro)".
3. Video është e këngës "90's Baby (Outro)", por nuk këndohet nga Lluni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lluni:


Komente 0