Indrit Dode
Indrit Dode

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Indrit Dode është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 17 Korrik 2022, Indrit Dode publikon videoklipin "Dashni Dinake". Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdesën në bashkëpunim Anxhelo Muharremi & Jurgen Shira. Më datë 20 Tetor 2022, Indrit Dode & Orgito Dapa publikojnë videoklipin "Helem". Muzika e këngës u punua nga vetë Indrit Dode, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Anxhelo Muharremi. Më datë 29 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0