Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Inis Gjoni - S'te Urrej  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Gjergj Jorgaqi

Orkestrimi:

Gramoz Kozeli

Këngë e albumit:

"Imazh I Ri"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'te Urrej" kënduar nga Inis Gjoni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet