A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Irma Libohova - Shamia E Beqarit

Eranda Libohova & Irma Libohova - Arvanitase

Irma Libohova - Albanian Radiotelevision (1991)

Irma Libohova - 23...53 (1997)

Irma Libohova - Napoloni (2000)

Irma Libohova - Mollaxhiu (2003)

Irma Libohova - Preke Hunden (2006)

Irma Libohova - Pranga Malli (2010)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019