A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Irma Libohova - Ku Do Ta Bojm Bajromin Sonte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2000

2000-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Napoloni"

Këngë e albumit:

"Arvanitase"


ISHA NE ENDERR NE GJUME TE NATES
KUJTOVA SE RRI ME TY
KUR FILLOI GJUMI ME ME DALE
FYTYRA JOTE ME RRI NE SY

MOJ SANIE BUKURIE
KENGA JOTE T'KA DALE SOT
MOS TE VIJE KEQ SE PO TE KENDOHET
TA KA QIT ASHIKU JOT

DUL THELLENXA PREJ KAFAZIT
SHKOI NE MAL KU BINTE BORE
JALLA U DJEGSHA SI VAJ GAZI
NUK TE LA PA TE SHTI NE DORE

KU DO TA BEJME BAJRAMIN SONTE
DO TA BEJME TE SHPIA IME
PASH' TE MADHIN ZOT
TEFIK-O M'HAJDE KETU

C'E MORA PALPOCEN-E
E GJUN ZARI ROSEN-E
C'E MORA TABAKEN-E
O PER ME HEQ MERAKUN-E

A DO PARE A DO DIMIE
PARE NUK DU' DIMI' NUK DU'
PASH' TE MADHIN ZOT
TEFIK-O M'HAJDE KETU


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019