Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Moj Hyrije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Isha ne enderr ne gjume te nates
Kujtoja se rri me ty
Kur filloi gjumi me me dale
Fytyra jote me rri ne sy

Moj Sanije bukurie
kenga jote ka dal sot
Mos t'vij keq se do t'kendohet
Ta ka qit ashiku jot

Dul thelleza prej kafazit
Shkoi e ra ne mal me bore
Jalla u djegsha si vaj gazi
Nuk te le pa te shti ne dore
KTHESA
Ku do ta bejme bajramin sonte
Ku do ta bejme bajramin sonte
Do t'a bejm te shpia ime
Pash' te madhin zot Tefik-o hajde ketu
REFRENI
C'e mora Palocen -e e gjun zari rosen-e
C'e mora Tabaken-e o per me heq merakun-e

A do pare a do dimi-e
A do pare a do dimi-e
Pare nuk du',dimi nuk du'
Pash' te madhin zot Tefik-o hajde ketu


Ky tekst u dërgua nga  bletath


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irma Libohova - Moj Hyrije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Hyrije".
3. Video është e këngës "Moj Hyrije", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0