Më mbaj mend (për 1 muaj)


Irma Libohova - A Do Vish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do Vish".
3. Video është e këngës "A Do Vish", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - A Do Vish  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"23...53"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1997

1997-11-30T23:00:00+00:00Do vish ti mor cun i vogel
a do te vish te rrish me mu
a do te vish te rrish me mu
ne kemi nje pyll perpara a do mundesh te vish te dot a do mundesh te vish te dot
Ere e lehte une do te behem edhe pyllin do ta kaloj dhe me ty do t'vi mor djal dhe me ty do te shkoj
Ere e lehte une do te behem edhe pyllin do ta kaloj dhe me ty do t'vi mor djal dhe me ty do te shkoj

Do vish ti mor cun i vogel
a do te vish te rrish me mu
a do te vish te rrish me mu
Ne kemi nje lum perpara a do mundesh te vish dot a do mundesh te vish dot
Peshke me hala une do te behem
edhe lumin do ta kaloj dhe me ty do t'vi mor djal dhe me ty do te shkoj
Peshke me hala une do te behem
edhe lumin do ta kaloj dhe me ty do t'vi mor djal dhe me ty do te shkoj

Do vish ti mor cun i vogel
a do te vish te rrish me mu
a do te vish te rrish me mu
Ne kemi nje mal perpara a do mundesh te vish dot a do mundesh te vish dot
Zoge me krahe une do te behem edhe malin do ta kaloj dhe me ty do t'vi mor djal dhe me ty un do te shkoj
Zoge me krahe une do te behem edhe malin do ta kaloj dhe me ty do t'vi mor djal dhe me ty un do te shkoj


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë