Më mbaj mend (për 1 muaj)

Irma Libohova - Krutane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13

M'KAN THAN SHOQET MRAM-E
MERRE MOJ MERRE PLAKUN-E(2X)

OH JU THAFTE GOJA MORI SHOQE
CKA TA BOJ UN'PLAKUN EE
TUJ E PASUN CUNIN-E(2X)

REFRENI

UBUBU JARNANE UBUBU JARNANE
BOJ KUVEND ME GOCAT-E
BOJ KUVEND ME GOCAT-E
SHIH VAJZAT SHQIPTARE
BUKUR HEDHIN VALLE

M'KAN THAN SHOQET MRAM-E
MERRE MOJ MERRE PLAKUN-E(2X)

OH JU THAFTE GOJA MORI SHOQE
CKA TA BOJ UNE PLAKUN EE
TUJ E PASUN CUNIN-E

REFRENI


Ky tekst u dërgua nga  bletath


Nuk kemi video për këtë këngë.
Irma Libohova - Krutane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krutane".
3. Video është e këngës "Krutane", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:


Komente 0