A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Irma Libohova - Tre Daire


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T13:18:40

Këngë e albumit:

"Shamia E Beqarit"


1-bien tri dajre moj nane te trija njesoj
(a e din oj nana ime se une neser shkoj)2x
2-edhe ti ne shkofsh o moj bij-o
te qofte rruga e mbare
(tu merzit gjergjefi moj bije t'u m'i ba' carapt)2x
3-qe kjo dere e huj' o moj nan-o
m'i asht'shume e rande
edhe cullve t'gjepit(djepit) moj bij-o
do t'ju rrish ne kam(kembe)
edhe cullve t'gjepit moj bij-o
t'u bash temena
4-kur do t'vish te nana jote
do te rrish si mikeshe
kur do t'hahet buke o moj bij-o
ne magje s'un'(s'mund) te vesh
kur do t'pihet uje o moj bij-o
shtamen s'un ta ngresh
5-si gjithe shoqet mori nan-o
edhe une do te shkoj
(dersa' t'jem une gjalle mori nan-o
fjalet s'ti harroj)2x


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019