Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Irma Libohova - Djale I Dashtun

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djale I Dashtun".
3. Video është e këngës "Djale I Dashtun", por nuk këndohet nga Irma Libohova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Irma Libohova - Djale I Dashtun  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Pranga Malli"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00STR 1
YLL' I BARDHE AMAN DJAL'I DASHTUN
T'PATA ZAN'UNE DIKUR MIK( AMAN DIKUR MIK)2X
TUJ MENDU SE KAM ME T'PASUN SHUME BESNIK

REFRENI
BESNIKERIA DON ME THANE
TJERA KEN MOS ME SHIQU
ME MAJT BESEN QE M'KE DHANE
KUR JEM DASHT E JEM DASHNU
STR 2
ATHER' BESEN AMAN KUR TA MORA
UNE E MJERA KESH GEZU' (AMAN KESH GEZU)2X
TASH PO SHOH SE KEQ GABOVA
ME KE HARRU'
STR 3
SI T'JA BEJ DJAL'AMAN UNE E MJERA
SI DO T'RRI UNE PA TY AMAN UNE PA TY
M'SHKUEN KOT 17 PRANVERA MORE SY

REFRENI I FUNDIT
T'PATA ZGJEDH PERMBI SHOK T'TJER'
OH SA I DASHTUN JE PER MU'
KARAJFILA S'DESHTA T'TJER'
ZEMREN KEQ MA KE PERVLU

MERRE MERRE MERRE NJE TUFE LULE ETJ


Ky tekst u dërgua nga  bletath
Më Shumë Këngë Nga Irma Libohova:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet