Më mbaj mend (për 1 muaj)

Isa Alitaj - Enisi Jonë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Enisi Jonë" kënduar nga Isa Alitaj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Enisi Jonë".

Ky tekst është kërkuar 1 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
1

DËRGO TEKSTIN
Isa Alitaj
Publikimi: 26/08/2023
Muzika: Stiven Hasanaj
Këng E Kushtuar: Enis Jashanica
Orkestrim: Stiven Hasanaj & Eldon Majqi
Text: Lavdim SeferiIsa Alitaj - Enisi Jonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enisi Jonë".
3. Video është e këngës "Enisi Jonë", por nuk këndohet nga Isa Alitaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Isa Alitaj:


Komente 0