Stiven Hasanaj
Stiven Hasanaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • Zvicër
  • Ditëlindja:
  • 15 Maj
  • Horoskopi:
  • ♉ DemiBiografia

BIOGRAFIA: Stiven Hasanaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2013, Shqipe Hasanaj dhe Stiven Hasanaj publikojnë albumin "Moter E Vella". Më datë 28 Maj 2014, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Heke Ate Unaze". Teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 16 Qershor 2014, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Like E Ke". Teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 5 Janar 2016, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Më Mungon". Më datë 26 Janar 2016, Stiven Hasanaj publikon videoklipin "Ti ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0