Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ise Llapqeva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Ise Llapqeva është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2014, Ise Llapqeva & Halil Bytyqi publikojnë albumin "Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare". Më datë 10 Janar 2020, Ali Krasniqi, Halil Bytyqi & Isë Llapqeva publikojnë videoklipin "Odat Tona Janë Kanë Shkollë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare (2014)

Te Puthsha Qarkun Moj Drenice


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Paulin Pervathi

Dervish Dervishi

Agim Baftjari

Isa Veliu

Fadil Llugaxhiu

Daut Zenku

Mhill Çuni

Nebi Halili

Musa Dauti

Rrahman Pagarusha


Tags: Ise Llapqeva, Isa Llapqeva

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet