Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Halil Bytyqi, Naim Krasniqi & Ise Llapqeva - Te Puthsha Qarkun Moj Drenice

Ise Llapqeva & Halil Bytyqi - Lavdi, Lavdi, Lavdi Lexhendave Kombetare (2014)

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet