Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ismet Peja & Vellezerit Mziu - Të Deshta Me Hakikat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Te deshta me hakikate te qmova mikeshe te shtrejt.x2
Ref: Mirpo paskem qen pa fat ej aman ma
Punove pa te drejt. X2

Nuk e di se tkam beszdise un te pata me kimet x2
Ref :Qofsh e lumtur ti moj mike aman por mu si te jen kismet .

Ni kujtim qe ma ke dhane po e ruj me dashuri x2
Ref:Do ta kujtosh fukaran ej aman me gjith se mke mar ne gji x2

Me gjith zemer une te deshta si njeri me miresi x2
Ref: Disa here une te buzqesha aman
me mallin e djalit te ri. x2


Ky tekst u dërgua nga xhevdeti

Ismet Peja & Vellezerit Mziu - Të Deshta Me Hakikat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Deshta Me Hakikat".
3. Video është e këngës "Të Deshta Me Hakikat", por nuk këndohet nga Ismet Peja & Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ismet Peja:


Komente 1