Më mbaj mend (për 1 muaj)


Istref Zaraj & Vida Kunora - VeÇ Un E Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Vida Kunora

18/08/2012

2012-08-17T23:41:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "VeÇ Un E Ti" kënduar nga Istref Zaraj & Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Istref Zaraj & Vida Kunora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Istref Zaraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet