Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Izet Rraci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  251
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Izet Rraci është një autor këngësh dhe shkrimtar i njohur. Izet Rraci eshte autor i qindra kengeve te famshme nder to edhe: Shqiperine e dua, Udhet e mija, Ishte nate magjike, Mos mendo se jam i lumtur. Jeton dhe vepron ne kryeqytetin e Shqiptareve, Prizren. +37744190529...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Fadil Topalli

Mehdi Mengjiqi

Besim Bunjaku

Vedat Lushtaku

Bergin Demaj

Faton Dolaku

Albatros Rexhaj

Riza Dolaku

Faruk Tasholli

Astrit Halimi


Tags: Izet Rraci

Izet Rraci në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet