TEKSTESHQIP

Arian
Veni Jem
Lyrics
(Feat. Naser Berisha)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Veni Jem" kënduar nga Arian.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u lansua para audiencës tejet mirë me një klip muzikor, i cili u publikua më 29 Gusht 2016.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200