A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Jehona Sopi - Veq Te Jem Me Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jam Ajo Qe Jam"


ti erdhe papritur ne jeten time ti hyre shpejt te pranova menjeher pa e ditur se per mua do te jesh si i shenjt ndryshe duket kur ne qdo gje tash lumturia mbreteron shpresoj qe s'perfundon sdua te jete krejt kjo iluzion

ref:veq te jem me ty dhe te shikoj ne sy tjeter gje nuk mendoj gjith mendoj qe te jem me ty te shikosh ne sy mos me le veq te enderroj

zjarri i dashuris perbrenda me ben drit dhe me ngroh pritjes i dhe fund veq ti dhe vetmis me duket sikur te njoh qe shum koh zemra ime rrah per ty por s'eshte krejt e qet nje gje eshte e vertet veq per ty jetoj sa te ket jeet

ref:veq te jem me ty dhe te shikoj ne sy tjeter gje nuk mendoj gjith mendova qe te jem me ty te shikosh ne sy mos me le veq te enderroj(2x)

veq te jem me ty dhe te shikoj ne sy

veq te jem me ty dhe te shikoj ne sy

veq te jem me ty dhe te shikoj ne sy


Ky tekst u dërgua nga Andra
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019