Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Memli Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.4 / Votuan:  76
 • Vendlindja:
 • Mitrovicë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Memli Krasniqi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ai ka kryer shkollimin fillor në shkollën fillore “Hasan Prishtina” dhe atë të mesëm në Gjimnazin “Xhevdet Doda” në Mitrovicë. Ka përfunduar studimet për Shkenca Politike dhe Administratë Publike në Fakultetin Filozofik të Universitetit të Prishtinës, ndërsa ka mbaruar magjistraturën në Marrëdhënie Ndërkombëtare në Shkollën Londineze për Ekonomi dhe Shkenca Politike (LSE). Për shumë vite u morr me muzikë, tekstet e tij ishin mjaft të bukura du...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Bubulina Krasniqit

Daja e

Tara Muharremit

Ish-Anëtar i grupit

Ritmi I Rruges

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mc Qoppa

Milot Hasangjekaj

Real 1

Big Wolf

Agon Amiga

Don Pizhi

Mr.Safet

VZ

Prince Double H

Izi


Tags: Memli Krasniqi, Ritmi I Rruges

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet