Më mbaj mend (për 1 muaj)


Jeta Faqolli & Deep System - It's Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "It's Time".
3. Video është e këngës "It's Time", por nuk këndohet nga Jeta Faqolli & Deep System.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Jeta Faqolli & Deep System - It's Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"

Këngë e albumit:

"Pop Corn"

Komente

Asnjë Koment

06/12/2011

2011-12-06T19:21:03+00:00It`s time

Jeta:

Do you wanna party
common everybody,
the rhythem takes your closer
feelings and emotion.

Aiden:

All night long
rocking on the dance floor
feeling so right,eya eya
All night long
your body is no noty
it`s turning me on,eya eya.

Ciupy:

I fell the fever
when you are around me.
My heart beats faster
you take me where I need to be.
Don`t have no reasons
I just can`t stop loving you
the way you move girl
you make my fantasies come tru.


Më Shumë Këngë Nga Jeta Faqolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet